Round table 3 juni 2013 -presentatie beschikbaar-
Klik op de volgende link voor de presentatie en informatie over de Round table van 3 juni:
"Wat ruist er door uw datazee"
Bekijk hieronder de artikelen bij de Round Tables van 2013
Klik op de volgende link voor de presentatie en informatie over de Round table van 3 juni:
"Wat ruist er door uw datazee"
"Impact of IT Outsourcing on Business & IT Alignment"
Door: dr.lec. Barry Derksen MSc MMC CISA CGEIT
"Security en Privacy in de Cloud"
Door: Excerpt Johan Bakker MSc CISSP ISSAP en Bieneke Braat
"Security Challenges in a Connected World"
The future of a hyperconnected world of machines and humans interacting with each other is exciting. In the last few years, however, many cautioning opinions have surfaced arguing for a slower progress towards further connectedness. One of them is a call to better understand the security risks in a connected world and to ensure a resilient and robust environment. This presentation will answer:
ISACA geeft examentrainingen om de titel CISA te mogen voeren. CISA is een wereldwijd erkend certificaat voor IS audit control. Het toont aan dat u de benodigde ervaring, skills en kennis heeft om veiligheidsrisico's te detecteren en betrouwbare audits uit te voeren.

Als CISM bent u in staat om zelfstandig informatieveiligheid te analyseren. ISACA verzorgt een examentraining voor CISM, die zowel ruimte biedt voor het bijspijkeren van kennis als concrete oefeningen voor het examen.

In deze training gaat u in op de beveiligings- en beheersingsaspecten van SAP. Auditors zullen tijdens het uitvoeren van audits steeds vaker in aanraking komen met SAP. Een auditor heeft uitgebreide kennis van dit systeem nodig om kwalitatief goede audits uit te kunnen voeren.